obrazek - Fusion na zkušené

Tuto neděli jsme se vypravili s kapelou Fusionu dirigentkami a zpěvačkami za Fusionem do Ostravy na zkušenou, zkusili sjme doprovodit a dirigovat jejich sbor.
Cesta tam byla zajímavá, protože sme měli v autě kytaru a cestou jsme hráli a zpívali, protože jsme potřebovali dopilovat nedokonalosti ktere sme měli v písních které sme měli umět.
Když jsme přijeli tam tak zkouška už probíhala, podle mého odhadu jich bylo něco přes dvacet. Přidali jsme se k nim, chopili jsme se nástrojů a začali sme s nima hrát a zpívat naše písně. Šlo to jim i nám moc dobře. Když sme je naučili naše písně, tak pak sme s nima pokračovali ve zpěvu těch jejich. Byla tam na návštěvě holka z Albánie která nám potom říkala svoje svědectví o tom jak uvěřila a jaké s tím měla problémy protože její rodina sou muslimové. Po skončení svědectví už jen Terry říkal detaily ke koncertu který u nás budou dělat. Pak jsme zvedli kotvy a vyrazili jsme zas domů. Moc jsme si to užili a mysleli jsme si že už nás nic nečeká, ale když jsme dorazili do sboráku, tak tam byla výroba praktikáblů v plném proudu. Tak nás Ríša na chvíli zaměstnal a rádi jsme, i když nepatrně, pomohli. Pro nás to byla určitě dobrá zkušenost, ted víme jaké to zhruba bude s našim Fusionem.

 

Tomáš Mikuš

Kategorie: Fusion