obrazek - Karnevalové poohlédnutí

Docela tradiční karneval byl tentokrát oživen loutkovým představením a celý se nesl v duchu příběhu O potopě. Celým odpolednem nás provázeli Lev Leonard zkráceně Leon (miluška Makyčová) a Opička Lízinka (Sára Fojtů),kteří nám tento příběh pěkně vysvětlili a doplinili o hry a soutěže.Ve scénce zazářil v hlavní roli Noe (Mirka Pončíková) a DJ Jarek Kotrla jun. se zhostil nejen své funkce nýbrž i skvěle imitoval Gorilu.Na Milušku Mikulenčákovou díky skvělé práci týmu funkce nezbyla, tak si mohla spokojeně fotit a pozorovat to zpovzdálí.

Fotky si můžete prohlédnout ve fotogalerii zde

Každopádně jsem moc ráda, že jste se s námi vy – účastníci -přišli poveselit,pobavit i poučit a děkuji za celý tým pořadatelů za veškerou vaši podporu,pochvaly,projevenou radost, za modlitby i povzbuzování… a pokud si najdete aspoň chvilinku,zareagujte i zde.. každá zpětná vazba může pomoci ke zlepšení a růstu…

Chcete-li se ČÍMKOLI podílet na službě při AKCÍCH pro děti, nestyďte se ozvat. Je toho vždy dost, co je potřeba a činnosti jsou různorodé….

PS: Děkuji všem za společně strávený čas a těším se na další milé chvíle s vámi. taky se už těším na Míšu Palu, který byl s námi v neděli ještě v bříšku a už se od středy sám kouká na svět! přeji mu Boží požehání.

 

 

Kategorie: Různé