Milé sestry a milí bratři ve farních sborech,
rádi bychom vás pozvali na mládežnickou událost roku Sjezd (nejen) evangelické mládeže, který proběhne v termínu 6.–8. října 2023 v Čáslavi.

Letošní téma sjezdu zní: „Cesta do středu sebe“.

Na cestě do středu sebe se budeme zamýšlet nad tématem self-care v kontextu práce, společnosti, zájmů, spirituální péče, psychologické, emoční a fyzické péče. Východiskem je nám myšlenka, že počátkem naší lásky k sobě (i navzájem) je Boží láska k nám.

Program je, stejně jako v minulých letech, rozmanitý. Můžeme se těšit na koncerty, divadlo, přednášky, workshopy a dílny, ale i duchovní programy, ranní chvály a modlitby Taizé. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě sportů, kaváren, čajovny a mnohého dalšího.

Z organizačních důvodů by nám velice pomohla včasná registrace účastníků. Příjemnou motivací může být i sleva za včasné přihlášení (přihláška do 25. září a přijetí platby do 27. září 2023). Prosíme, povzbuďte mladé lidi ve svých sborech a jejich přátele, případně všechny, o kterých tušíte, že by na sjezd rádi přijeli, aby se neváhali přihlásit.

Věříme, že společně strávíme příjemný víkend. Těšíme se, že se i tentokrát sejdeme v hojném počtu. Tak tedy na viděnou v Čáslavi!

Přihlašování a další informace můžete najít na https://www.sjezd23.cz/

Předem mnohokrát děkujeme za spolupráci,

za Ústřední církevní kancelář zdraví

Alena Podrazilová
vedoucí odd. mládeže

Kategorie: Mládež