problèmes de vision liés au sildénafil €37.78
obrazek - EXIT kluby

Někteří to možná víte…někteří asi ne…ale na mládeži (někdy koncem ledna) jsme se domluvili, že se mládežníci budou snažit zvát své nevěřící spolužáky a nevěřící kamárady na Exit klub.Protože Exit je prioritně evangelizační aktivitou! Chceme nabídnout prostor k diskuzi pro všechny mladé, kteří se zajímají o křesťanství nebo náboženství obecně. Exit probíhá tak, že se volně diskutuje nad dotazy zúčastněných. Takže pokud čtete tyto řádky a ještě Vás nikdo nepozval a máte zájem – tak dorazte!

První Exit takhle pojatý se uskutečnil 17. 2. Z pozvaných kamarádů nakonec nikdo nedošel. Takže jsme se sešli jenom my mládežníci. Říkali jsme si, že to ale tak hned nevzdáme a budeme se modlit a přemýšlet jak zvát své spolužáky a kamarády dál!

Po nějakém čase přemýšlení a zvaní 😉 se další Exit klub uskutčení v pátek 9.3. (tentokrát budeme vyjímečně na faře – vedle sboráku) Začínáme v 17:15. Pokud Vás nějakým způsobem zajímá křesťanství (nebo obecně náboženství), tak využijte tuto příležitost (obětujte 1 hodinu z pátku) a dorazte se poptat, na to co Vás zajímá.

Taky tedy na viděnou na Exitu! kobla

Kategorie: EXIT klub